stół dębowy Shepit belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:4 398 zł brutto

Materiał:
dąb
Więcej informacji:

Stół wykonany w całości z litego dębowego drewna. W wyjątkowy sposób podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Stół stanowi idealną oprawę tradycyjnych lub nowoczesnych wnętrz. Stół w rozmiarze 140x90 występuje w wersji z dostawkami - 50 cm z każdej strony. Dostawki przechowywane oddzielnie.

Cechy charakterystyczne:
●     dębowy blat olejowany
●     prosta forma
●     wymiary: 120 x 80 x 75 lub 140 x 90 x 75
●     stół w wersji z dostawkami - 140/240 x 90 x 75

               

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

stół dębowy Shepit belbazaar

stół dębowy Shepit belbazaar