stół dębowy rozkładany Floy belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:12 809 zł brutto

Dostępność:
pełna informacja o dostępności stołów w salonach stacjonarnych
Więcej informacji:

Doskonałe połączenie wzornictwa i funkcjonalności. Drewniany dębowy blat na czarnych smukłych stalowych nogach. Stół rozkłada się z jednej strony poprzez wysunięcie nóg. Szczegóły na temat rozmiarów i możliwości zamówienia dostępne w salonach.

Cechy charakterystyczne:
●     automatyczny system rozkładania, bez naruszania głównego blatu
●     dębowy blat na smukłych stalowych nogach
●     blat dębowy olejowany
●     wymiary: 180/250 x 100 x 77

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

stół dębowy rozkładany Floy belbazaar

stół dębowy rozkładany Floy belbazaar