O nas

Nie musisz się ograniczać. Dajemy Ci meble, jakich potrzebujesz
Piękne, solidne, funkcjonalne. Powiedz nam czego oczekujesz, a z naszych bogatych kolekcji wybierzemy coś specjalnie dla Ciebie. Z nami urządzisz swoje mieszkanie w zgodzie z Twoim stylem życia, gustem i temperamentem. Zrobimy wszystko, żebyś się poczuł komfortowo.


Nie musisz mieszkać w wielkim domu, aby docenić wielkość naszych mebli
Klasyczne, kolonialne, nowoczesne. Do dużych domów, ale też do nieco mniejszych mieszkań. W naszych kolekcjach znajdziesz meble drewniane, które najlepiej wyrażą Ciebie.

Nie naśladujemy natury, nasze meble po prostu są naturalne
Twoje meble są wykonane z twardego drewna akacji, mango, indyjskiego drzewa Sheesham. Nie odbieramy drewnu jego naturalnych właściwości, nie lakierujemy lecz polerujemy, pozwalamy mu naturalnie pracować. Zachwycisz się pięknem faktury drewna, z którego zrobione są Twoje meble. Docenisz jego trwałość i użyteczność. Odkryjesz niezwykłe zalety i blask wosku, którym wykańczamy nasze produkty. Inspiracje czerpiemy z natury, by stworzyć kolekcję dla Ciebie.

Nie wycinamy lasów, aby dać Ci meble z prawdziwego drewna
Myśląc o Tobie i Twoim komforcie myślimy też o środowisku. Drewno, z którego budujemy Twoje meble pochodzi ze specjalnych eko-przyjaznych plantacji. Wycinane dojrzałe drzewa, które nie przynoszą już owoców, zastępujemy młodymi. Naszymi zasobami surowców gospodarujemy odpowiedzialnie, dbając o równowagę w środowisku. Otaczamy też opieką naszych pracowników i ich rodziny. Ich doświadczenie, wiedza i umiejętności są dla nas gwarantem, że zaoferujemy Ci produkt najwyższej jakości.

Nie eksperymentujemy na Twoich meblach. Korzystamy z tradycji i doświadczeń wielu pokoleń stolarzy
Przodkowie stolarzy, którzy pracują nad Twoimi meblami, budowali indyjskie świątynie i pałace. Ich umiejętności i dokładność doceniały koronowane głowy. Dziś potomkowie tamtych budowniczych, najlepsi rzemieślnicy pracujący w drewnie i metalu, całą swoją wiedzę poświęcają na budowę Twoich mebli.

Nie marnujemy czasu na zapewnienia o najlepszej jakości. Wykorzystujemy go, aby o nią zadbać
Twoje meble wykonujemy ręcznie, z odpowiednio przygotowanego materiału. Nie przyspieszamy procesów schnięcia, pozwalamy drewnu wysychać w najlepszych możliwych warunkach, by zachowało swoje naturalne właściwości. Na każdym etapie produkcji dbamy o najwyższą jakość. Tworzymy dla Ciebie, wymagamy jak Ty.