Meble do jadalni W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

Meble z drewna – wybór na lata

Nie bez powodu drzewa są tak cennym surowcem, wykorzystywanym na całym świecie do produkcji rozmaitych wyrobów, ale również chętnie odzyskiwanym do ponownego przetworzenia. Pnie rosnące przez dziesiątki lat w siłę są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, a po zaimpregnowaniu – również na działanie wilgoci. Są przy tym plastyczne i podatne na formowanie – dlatego idealnie wytwarza się z nich drewniane meble do jadalni. W Belbazaar w Warszawie łączymy najnowsze trendy z ponadczasową funkcjonalnością drewnianych wyrobów, dając naszym klientom możliwość kompletnego wyposażenia swojej przestrzeni do wspólnych rodzinnych posiłków w stoły, krzesła oraz komody, które po wielu latach wciąż będą wyglądały tak samo dobrze, jak w dniu zakupu.

W belbazaar łączymy najnowsze trendy z ponadczasową funkcjonalnością drewnianych wyrobów-mebli-produktów. Dajemy naszym klientom możliwość kompletnego wyposażenia swojej przestrzeni do wspólnych rodzinnych posiłków w stoły, krzesła, komody, które po wielu latach wciąż będą wyglądały tak samo dobrze jak w dniu zakupu.

Jakie gatunki drewna znajdziesz w naszym sklepie?

W Belbazaar nie uznajemy półśrodków – dlatego wykorzystujemy wyłącznie drewno, pozyskiwane od uznanych dostawców. To gatunki powszechnie uznawane nie tylko za mocne, ale również piękne: To gatunki powszechnie uznawane nie tylko za piękne, ale przede wszystkim mocne i trwałe:

  1. Obecnie dominującym rodzajem drewna jest dąb. Dąb należy do drewna twardego i ciężkiego, o średniej podatności na kurczenie, a zatem bardzo wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci w powietrzu. Świetnie nadaje się do wytwarzania mebli z uwagi na swą podatność na kształtowanie oraz barwienie. Jest delikatnie porowate, o niejednolitej strukturze, z „przerywanym” usłojeniem. Wyróżnia się jasną barwą – beżową, złotawą lub delikatnie szarą. Meble dębowe potrafią przetrwać setki lat w doskonałym stanie, szczególnie przy właściwym przechowywaniu i odpowiedniej konserwacji!
  2. Mango – to drewno egzotyczne o wysokiej twardości i dużej odporności na wodę, szczególnie po impregnacji. Jest to olbrzymią zaletą w przypadku mebli, które dzięki temu są w stanie wytrzymać długie lata, nawet użytkowane w kuchni, gdzie bywają narażone na podwyższoną wilgotność powietrza. Jego szaro-brązowy kolor z domieszką różowego jest bardzo charakterystyczny i ma ciekawe walory estetyczne. Gęste usłojenie wpływa na jego wytrzymałość, a meble do jadalni z drewna mango mogą przybierać wiele ciekawych postaci dzięki dużym możliwościom jego wykorzystania do nietypowych zdobień.
  3. Akacja indyjska – to bardzo charakterystyczne, ciemne drewno egzotyczne, które doskonale nadaje się do tworzenia ciężkich, poważnych mebli kolonialnych. Wyróżnia się efektownym rysunkiem, trwałością i plastycznością, przez co chętnie wykorzystuje się je w nowoczesnych aranżacjach mieszkań.

Do jakich wnętrz pasują drewniane wyroby?

Coraz częściej osoby aranżujące swoje nowe domy doceniają nie tylko piękno, ale przede wszystkim wytrzymałość i ponadczasowy design wyrobów z litego drewna. Oferowane w Belbazaar meble z drewna do jadalni to przede wszystkim wyroby o bardzo stonowanym designie – takie, które z łatwością można udekorować pięknymi podkładkami, kolorowymi naczyniami, świecznikami i innymi elementami dekoracji, by uzyskać pożądany efekt stylistyczny. Nasze produkty wykorzystuje się nie tylko do wnętrz kolonialnych i industrialnych, ale również skandynawskich, klasycznych, rustykalnych i wielu innych, w których liczy się przede wszystkim wysoka jakość wykonania i naturalne akcenty.

Meble Belbazaar – postaw na ponadczasowe piękno

Każdy z mebli naszej firmy jest zupełnie inny – wynika to przede wszystkim z wykorzystywania w stu procentach naturalnych kawałków drzew, które posiadają indywidualne usłojenie, pęknięcia, sęki i perforacje. Nie stanowią one wady jakościowej produkty, a świadczą o jego naturalnym pochodzeniu. Chcąc urządzić swój dom z wykorzystaniem ciepłych, dodających przytulności akcentów, postaw na meble do jadalni wykonane z drewna.

Głównym obszarem naszego działania jest Warszawa, to tutaj mają siedzibę nasze salony stacjonarne. Jednak za pośrednictwem sklepu internetowego jesteśmy w stanie dostarczyć meble do dowolnego miejsca w Polsce. Nasze drewniane stoły, tapicerowane i drewniane krzesła czy komody o różnych stylach, wielkościach, kolorach i rodzajach zdobień to produkty, dzięki którym jadalnia stanie się przyjemnym-ciepłym-rodzinnym miejscem, o oryginalnym charakterze, ale przy tym ponadczasowym. Zobacz, który z mebli drewnianych z naszej oferty będzie najlepiej pasował do Twojego domu i urządź go w najlepszym stylu!