stół dębowy rozkładany smoked oil Massiv belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:7 689 zł brutto

Materiał:
dąb
Dostępność:
pełna informacja o dostępności stołów Massive dostępna w salonach
Więcej informacji:

Stół Massiv jest wykonany z  drewna dębowego. Olejowany dębowy blat w kolorze smoked, z możliwością zamocowania dodatkowych blatów bocznych. Stół osadzony na masywnych, kwadratowych nogach, widocznych w blacie. Piękno drewna w  wybarwieniu smoked w połączeniu z ciekawą formą nadaje mu niepowtarzalny wygląd.

Cechy charakterystyczne:
●     masywne, kwadratowe nogi
●     możliwość dokupienia dodatkowych blatów w rozmiarze 50 x 100

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

stół dębowy rozkładany smoked oil Massiv belbazaar

stół dębowy rozkładany smoked oil Massiv belbazaar