szafka TV dębowa 219 belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:6 339 zł brutto

Materiał:
dąb
Dostępność:
mebel na zamówienie, szczegółowe informacje w salonach
Więcej informacji:

Precyzyjnie wykonana szafka TV z drewna dębowego. Połączenie naturalnego drewna z malowanymi frontami z pewnością odróżnia ją od innych. Możliwość zamówienia frontów w kolorze białym, szarym, grafitowym lub czarnym. Do wyboru nogi drewniane lub czarne metalowe, szafkę można również powiesić.

Cechy charakterystyczne:
●     drewno dębowe olejowane
●     prosta forma oraz funkcjonalność
●     wymiary: 170 x 42 x 64

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio dwa razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

szafka TV dębowa 219 belbazaar

szafka TV dębowa 219 belbazaar