stół dębowy Sweden belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:4 289 zł brutto

Dostępność:
pełna informacja o dostępności stołów w salonach stacjonarnych
Więcej informacji:

Stół Sweden wykonany w całości z litego drewna dębowego. Stół z możliwością rozłożenia poprzez dokupienie dostawek. Gruby drewniany dębowy 4 centymetrowy blat na solidnych nogach. Stół poprzez prostą formę sprawdzi się w każdym nowoczesnym lub klasycznym wnętrzu.

Cechy charakterystyczne:
●     dąb olejowany
●     prosta forma, do każdego wnętrza
●     możliwość zwiększenia blatu poprzez dołożenie dostawek
●     wymiary: 140 x 90 x 75 z opcją rozłożenia do 240 cm

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

stół dębowy Sweden belbazaar

stół dębowy Sweden belbazaar