stół dębowy MORRIS belbazaar Zobacz większe

stół dębowy Morris belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:7 489 zł brutto

Materiał:
dąb olejowany, metal
Dostępność:
pełna informacja o dostępności stołów w salonach stacjonarnych
Więcej informacji:

Najwyższa jakość wykonania oraz oryginalny design to jedne z wielu zalet stołu MORRIS. Solidny dębowy blat postawiony na dwóch metalowych nogach w kolorze czarnym. Ciekawa estetyka w połączeniu z ciepłem drewna pozwala na wykorzystanie tego stołu w wielu miejscach,  jak jadalnia czy biuro.

Cechy charakterystyczne:
●     połączenie litego drewna z metalem
●     dębowy blat olejowany
●     wymiary: 250 x 100 x 77

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

stół dębowy Morris belbazaar

stół dębowy Morris belbazaar