sofa tapicerowana Lisa belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:4 998 zł brutto

Więcej informacji:

Sofa Lisa wykonana z wysokiej jakości skóry anilinowej i weluru w kolorze ciemnego brązu. Prosta forma, wsparta na lekkich metalowych nóżkach w kolorze czarnym. Poduszki oparciowe, siedziskowe i dekoracyjne wykonane z jednej strony ze skóry, z drugiej z weluru, dzięki czemu w zależności od ułożenia możemy mieć sofę ze skóry lub weluru.

Cechy charakterystyczne:
●     sofa skórzana w kolorze ciemnego brązu
●     metalowe nogi w kolorze czarnym
●     wygodne i komfortowe poduchy
●     wymiary: 230 x 85 x 80
    

Skóra anilinowa to skóra, która wygląda najbardziej naturalnie ze wszystkich rodzajów skór. Na powierzchni skóry zwanej licem, zachowane są unikalne, charakterystyczne cechy wyglądu skóry. Skóra anilinowa jest zabarwiona tylko barwnikiem, jej powierzchnia nie posiada żadnej powłoki z lakieru, a do garbowania używa się produktów naturalnych.
Skora anilinowa, naturalna nie jest odporna na zabrudzenia tak jak skóra lakierowana, ale jej wygląd i szlachetny sposób starzenia się wynagrodzi nam zabiegi pielęgnacyjne, jakim musimy poddać skórę na naszym krześle lub fotelu. Przecieranie skóry pastą woskową na bazie tłuszczów zwierzęcych lub innymi kremami przeznaczonymi do skór anilinowych, natłuści i w dłuższym czasie zabezpieczy skórę, oraz zachowa jej naturalne piękno.

Wyslij wiadomość

sofa tapicerowana Lisa belbazaar

sofa tapicerowana Lisa belbazaar