witryna dębowa Sweden large belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:6 689 zł brutto

Dostępność:
sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Więcej informacji:

Witryna z drewna dębowego, z przeszklonymi frontami i czterema szufladami. Piękno drewna dębowego w połączeniu z prostotą formy. W wyjątkowy sposób podkreśli charakter każdego pomieszczenia. Do salonu, jadalni, kuchni, biblioteki.

Cechy charakterystyczne:
●     drewno dębowe olejowane
●     prosta forma
●     wymiary: 100 x 45 x 195 h

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem. 

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio dwa razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.