komoda mango Wild belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:7 289 zł brutto

Materiał:
mango
Więcej informacji:

Komoda z drewna mango, w naturalnym, ciepłym wybarwieniu. Do salonu, jadalni, sypialni. Mebel w stylu klasycznym, włoskim. Na metalowej, czarnej konstrukcji, z trzema szufladami i parą drzwi.

Cechy charakterystyczne:
● mebel z drewna mango
● styl klasyczny, włoski
● wymiary: 160 x 44 x 75


PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.


KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

komoda mango Wild belbazaar

komoda mango Wild belbazaar