komoda dębowa Tailor 13020 belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:6 989 zł brutto

Więcej informacji:

Komoda dębowa Tailor jest idealnym połączeniem oryginalnego designu oraz funkcjonalności. Komoda wykonana z drewna dębowego malowanego na czarno z lekkimi przetarciami. Nóżki i charakterystyczne uchwyty w kształcie guzików wykonane z drewna dębowego olejowanego, do tego skórzane paski imitujące przeszycia guzików. Komoda Tailor to znakomity wybór do wnętrz w stylu nowoczesnym, industrialnym, loft. Oprócz doskonałej prezentacji komoda Tailor to także wysoka funkcjonalność.

Cechy charakterystyczne:
●     drewno dębowe
●     doskonały wygląd oraz funkcjonalność - dziewięć praktycznych szuflad
●     wymiary: 184 x 45 x 83

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio cztery razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

komoda dębowa Tailor 13020 belbazaar

komoda dębowa Tailor 13020 belbazaar