biurko dębowe Sweden MII belbazaar

Nowy produkt

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ W SKLEPIE STACJONARNYM

Udostępnij: Share:

Cena:Price:2 898 zł brutto

Materiał:
dąb
Dostępność:
sprawdź dostępność w salonach stacjonarnych
Więcej informacji:

Solidne biurko z litego, olejowanego drewna dębowego. Ciekawie zaprojektowane nogi i solidny, masywny blat. Wyposażone w szuflady na dokumenty i niezbędne przedmioty. Nadstawka z licznymi przegródkami na dokumenty, z możliwością powieszenia jako półki nad biurkiem.

Cechy charakterystyczne:
● skandynawski styl
● szuflady i liczne przegródki na dokumenty i drobiazgi
● drewno dębowe
● wymiary: 140 x 55 x 106

PIELĘGNACJA:
-unikać wystawiania mebli na nadmiernie wysoką temperaturę lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ może to spowodować ich blaknięcie, pękanie lub odbarwienie
-dbać o stałą wilgotność w pomieszczeniu ok. 40-50%
-czyścić ściereczką bezpyłową na sucho, w wyjątkowych wypadkach lekko wilgotną, nie używać detergentów
-rozlane płyny należy bezzwłocznie usunąć wilgotną szmatką
-nie stawiać gorących, mokrych lub bardzo zimnych naczyń bezpośrednio na drewnianej powierzchni. Konieczne używanie podkładek, najlepiej podbitych filcem.

KONSERWACJA:
Meble należy olejować w zależności od tego, jak bardzo są wystawione na działanie różnych czynników, najczęściej średnio dwa razy do roku, najlepiej olejami Osmo. Używać oleju bezbarwnego lub bielącego, w zależności od koloru mebla. Przed rozpoczęciem olejowania wszelki brud i tłuszcz należy usunąć za pomocą mydła i wody, a potem wytrzeć suchą szmatką. Następnie należy wetrzeć olej zgodnie z kierunkiem włókien i zostawić na około 20 minut, po czym wypolerować powierzchnię do sucha. Jeśli widoczne są głębokie plamy lub ślady, powierzchnia może wymagać wygładzenia drobnym papierem ściernym przed rozpoczęciem zabiegów pielęgnacyjnych.

Wyslij wiadomość

biurko dębowe Sweden MII belbazaar

biurko dębowe Sweden MII belbazaar