Dodatki W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Dekoracje

    W sklepie belbazaar oferujemy dodatki, które pozwolą nadać wyjątkowy charakter wnętrzom. Wśród dostępnych produktów znajdują się butelki, ramki na zdjęcia, pudełka na drobiazgi czy wieszaki. Także u nas znajdują się stylizowane zegary, skrzynie, stojące lampy i inne dodatki. Dekoracje stworzono z wysokiej jakości materiałów, w tym naturalnego drewna, papieru, naturalnych tkanin, szkła. Dzięki nim można stworzyć przestrzeń o wyjątkowym charakterze i stylu.

  • Plakaty VISSEVASSE

    ViSSEVASSE (w dowolnym tłumaczeniu “banialuki”) to kopenhaskie studio designu z pasją do grafiki. Markę założyli Dorthe Mathiesen i Karsten Noel Poulsen, którzy przez ostatnich 20 lat zajmowali się pracą na styku mody i graficznego designu. Odkąd powstały pierwsze plakaty, kolekcja ViSSEVASSE nieustająco powiększa się o nowe produkty, pomysły i przedmioty użytkowe, jak notatniki cz kalendarze. Wszystkie z nich charakteryzują nostalgiczne, delikatne, pastelowe kolory i charakterystyczny klimat kreski Dorthe.

Dodatki 

belbazaar oferuje bogaty wybór dekoracji. Wśród nich znajdują się zarówno lampy (wiszące i stojące), jak i zegary, skrzynie, wieszaki, ramki na zdjęcia czy stylizowane butelki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o starannym i precyzyjnym wykończeniu dodatki pozwolą nadać przestrzeni finalny kształt. Podkreślą charakter wnętrza i uwydatnią poczucie estetyki oraz stylu właścicieli, a światło lamp stworzy unikalny klimat przestrzeni. Jeśli chcecie, by Wasz salon czy sypialnia miały indywidualny styl – stworzycie go z pomocą naszych dekoracji! Będą one świetnym dodatkiem do mebli drewnianych.