Tekstylia W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Poszewki na poduszki

    belbazaar oferuje poszewki na poduszki, które wykonane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów (len, bawełna) i uszyte z dbałością o detale wykończenia. Mogą być ozdobą przestrzeni, nadawać jej przytulnego, domowego charakteru. Pozwolą stworzyć kameralną i wyjątkową przestrzeń zachęcającą do wypoczynku i relaksu. Można wykorzystać je w sypialni, pokoju dziennym czy salonie. Oryginalne poszewki na poduszki wkomponują się do aranżacji wykonanych w stylu nowoczesnym, jak i romantycznym czy eklektycznym.

  • Szaliki

    W ofercie belbazaar prezentujmy szeroki wybór szalików. Wykonano je z przyjemnej w dotyku naturalnej tkaniny (lnu). Charakteryzują się stonowaną kolorystyką nawiązującą do ekologicznego designu. Będą stanowiły atrakcyjne uzupełnienie stylizacji. Podkreślają charakter właściciela i przyciągają uwagę. Pasują do nowoczesnych stylizacji stawiających na naturalność. Sprawdzą się zarówno do sportowej marynarki, jak i oversizowego swetra.

Tekstylia 

Prezentujemy szeroki wybór tekstyliów. Belbazaar ma w ofercie zarówno atrakcyjne poszewki na poduszki, jak i szaliki. Pierwsze są elementem dekoracyjnym pozwalającym dodać przestrzeni ciepła i miękkości oraz podkreślić domową atmosferę. Elegancki szalik uwydatni charakter właściciela i uzupełni stylizację. Atutem prezentowanej kolekcji poszewek i szalików jest wysoka jakość oferowanych produktów oraz dbałość o detale wykończenia. Tekstylia pełnią ważną rolę w aranżacji przestrzeni – podkreślą jej charakter, uwydatnią cechy. Sprawdzą się we wszystkich rodzajach wnętrz, również tych urządzanych w wykorzystaniem naszych mebli stylu francuskim i mebli drewnianych.